İnsan Kaynakları

       Şirketimiz için tüm departmanlarımızı yöneten en önemli varlığımızdır. Şirketimizin daha  iyi bir geleceğe sahip olmak istiyorsa bu ancak çalışanlarıyla olur.

       Sürekli gelişen bir çağa uyum sağlamak amacıyla oluşturulan politikamız, yenilikleri  takip eden ve sorgulayan bir bilinç ancak eğitim ile olur düşüncesiyle grup içi ve dışı eğitime  özel bir önem vermiştir. Bu sayede iş yaptığımız alanlarda personelden aldığımız verim her  geçen gün artmaktadır.

       Firma çalışanlarımız yaptığımız işin bilincinde olmalarını sağlamak, katılımcı ruhuyla  sosyal sorumluluk, iş güvenliği ve sağlığı bilincine sahip olmaları ve bunun                                                                                                     sürekliliğini sağlanması bizim için en önemli konulardan biridir.


Kariyer

AIR Kargo’da kariyer fırsatları için iş başvurusu yapabileceğiniz mail adresi info@airkargo.com’dur. Kadrolarımızdaki açığı oluşturduğumuz bu havuzdan seçerek doldurmaktadır. Sitemizi gezerek departmanlarımız hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve sizin için uygun olan departmanımızı da belirterek bize özgeçmişinizi yollayabilirsiniz.
Air Kargo İş Başvuru Formu İçin Tıklayınız.