Hakkımızda      AIR KARGO Turizm Sanayi Turistik Tesisler Merkezi Dış Ticaret A.Ş. Havacılık, Temsilcilik ve Turizm alanlarında farklı ve başarılı yaklaşımıyla 1990’dan beri merkezi İstanbul olmak üzere sektörde faaliyette bulunmaktadır.


      Şirketimizin Türkiye’nin bütün Uluslararası Havalimanlarında müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, özel eğitimden geçmiş uzman kadrolarımızla müşterilerine temsil, gözetim ve yönetim hizmeti vermektedir. Yılların tecrübesi ve deneyimiyle her geçen gün büyüyen firmamız, Türk hava meydanlarına 25.000 üzerinde charter, kargo ve tarifeli uçuş gerçekleştirmiştir. Eğitimli ve profesyonel personel sayesinde bütün geliş ve gidişler İstanbul ve Antalya Havalimanı ofisimizdeki slot koordine merkezlerinden takip edilmektedir.

      Bugün AIR KARGO ‘nun mevcut müşteri portföyünde, adı kalite ile bütünleşmiş dünyanın önde gelen tarifeli ve charter havayollarından oluşan 15'den fazla havayolu şirketi yer almaktadır. Bu havayollarından Ural AIRLINES, Saratov AIR, Sayakhat AIR, AIR Bıshkek şu anda Türkiye'ye düzenli uçuşlar yaparken geri kalanı münferit uçuşları esnasında AIR KARGO’ nun hizmet kalitesinden yararlanmaktadırlar.

      Firmamız temsilciliğini yaptığı havayollarına slot, permi ve overflight başvurularının yanında, başvuruların takibini de yapmaktadır. Şirketimizin kargo departmanı on yılı aşkın bir süredir Türkiye’deki yerli ve yabancı kargo ve lojistik firmalarıyla kurduğu ağ ile havayollarının kargo verimliliğini arttırmaktadır. AIR KARGO havayollarının mürettebat konaklama ve otel transferini Türkiye'deki bütün havalimanlarında temsil etmekte ve tüm iş süreçlerinin planlı, kontrollü ve güvenli adımlarla ilerlemesini sağlamaktadır.

      Turizm alanında A belgesine sahip firmamız genel olarak Ekaterinburg, Omsk, Mineralnye Vodi, Vladikavkaz, Nalçik şehirlerinden gruplar karşılamaktadır. Atatürk Havaalanı’nda bulunan 24 saat açık seyahat acentemiz dünya üzerinde ki her ülkeye ait otel ve bilet satışı gerçekleştirmektedir.

      Her geçen gün yeni yaptığımız anlaşmalarla daha da büyüyen firmamız, bu alanda da müşteri odaklı ve güler yüzlü çalışma prensibiyle kendini ispatlamıştır. AIR KARGO olarak marka olmanın bilincinde ve müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek sağlam adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. 20 yılı aşkındır edindiğimiz tecrübelerden dolayı bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.